Місячник цивільного захисту в період з 17.09.2023 - 17.10.2023 р

Інформація
про проведення Місячника цивільного захисту в комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад № 72 Вінницької міської ради»
в період з 17.09.2023 - 17.10.2023 р.

З метою роз’яснення державної політики, спрямованої на забезпечення безпеки та захисту населення і територій, матеріальних і культурних цінностей та довкілля від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, їх попередження, навчання населення поводженню в екстремальних умовах, в комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад № 72 Вінницької міської ради» в період з 17.09.2023 - 17.10.2023 року проведено Місячник цивільного захисту.
Протягом Місячника проводилась змістовна робота, направлена на виявлення та поповнення знань дітей з питань безпеки життєдіяльності, а також практичної перевірки здатності вихованців, педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу закладу дошкільної освіти чітко діяти у разі загрози або виникнення надзвичайних, несприятливих побутових або нестандартних ситуацій, зокрема пов’язаних із введенням воєнного стану в Україні, правил поведінки з вибухонебезпечними предметами.

Упродовж Місячника освітня робота здійснювалася за тематичними напрямками: правила поведінки на випадок надзвичайних ситуацій природного характеру (18.09-22.09.2023р.); правила поведінки на випадок надзвичайних ситуацій техногенного характеру (25.09-29.09.2023р.); правила поведінки на випадок надзвичайних ситуацій воєнного та соціального характеру (02.10-07.09.2023р.); правила здорового способу життя (09.10-17.10.2023р.).
У всіх вікових групах проведено цикл тематичних бесід «Супергерої безпеки», моделювання ситуацій «Уроки безпечного життя» з метою навчання малюків правилам поведінки в екстремальних умовах. Керівниками музичними підготовлено та проведено тематичні розваги для дітей груп дошкільного віку з питань безпеки життєдіяльності. З вихованцями проведено роботу з питань психологічної готовності до дій в екстремальних умовах та серію тематичних занять: «Абетка правил дорожнього руху», «Небезпечні предмети», «Незнайомець. Наші дії», «Небезпека в довкіллі», «Як вберегтися від злих мікробів» та ін. Оформлено виставки дитячих робіт «Про безпеку пам’ятай», поповнено матеріали в інформаційних батьківських куточках по цивільному захисту.
05 жовтня 2023 р. практично відпрацювали алгоритму дій з учасниками освітнього процесу у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога» та інших сигналів оповіщення.