Засідання педагогічної ради на тему: «Формування морально-патріотичних почуттів у процесі вивчення культурно-історичної спадщини рідного краю»

27 лютого на виконання плану роботи КЗ «ДНЗ № 72 ВМР» на 2023-2024 навчальний рік, з метою спрямування освітнього процесу на розвиток ключових компетентностей та наскрізних умінь дітей дошкільного віку було проведене планове засідання педагогічної ради на тему: «Формування морально-патріотичних почуттів у процесі вивчення культурно-історичної спадщини рідного краю». Розглянули такі питання:

- методи формування патріотичних почуттів у дошкільників в ході дослідження історичних і духовних цінностей рідного краю;

- завдання патріотичного виховання дошкільників відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти;

- із скарбниць народних – до сердець дитячих, як зробити патріотичне виховання дієвим (з досвіду роботи Т. Пархоменко);

- заслухали звіти педагогів, які проходять атестацію 2024 році, а також вихователі презентували виготовлені разом з дітьми інтелектуальні карти "Я українець, і я цим пишаюся".

....