Звіт про проведення інформаційного марафону «Дбаємо про фізичне здоров’я та психологічний імунітет» 26.02.2024 - 01.03.2024

З метою збереження фізичного й емоційного здоров’я дітей та учнівської молоді під час воєнного стану в Україні, окремі обставини якого можуть призводити до зменшення фізичної активності, зниження інтенсивності соціальних зв’язків і контактів, збільшення стресових ситуацій та емоційної напруги, задля утвердження принципів здорового способу життя, поширення інформації про методи боротьби зі стресовими ситуаціями, в період з 26.02 - 01.03.2024 року був проведений інформаційний марафон «Дбаємо про фізичне здоров’я та психологічний імунітет».

Під час тижневика робота проводилась в трьох напрямках: з дітьми ( цикл занять, бесід, розваг, проведення різних видів ігор, читання художніх творів), з педагогами закладу (консультації, проблемний семінар), з батьками вихованців (консультації, пам’ятки, челендж).

Проведення занять сприяло збагаченню знань дітей про способи збереження здоров’я, про значення корисної їжі, занять спортом, загартування для життя людей.

Під час бесід з дітьми : «Здоровим будь, про все забудь», «Носики, вушка маємо, - ми про них подбаємо», «Охайність – елементарні культурні та гігієнічні навички», «Для чого потрібен спорт?», та інші, які проводились у ранкові та вечірні години, педагоги значно розширили і поглибили знання дошкільнят про людину, її здоров'я, здоровий спосіб життя.

Велику частину у роботі з дітьми педагоги приділяли ігровій діяльності метою якої було дати дітям уявлення про те, як доглядати за хворими, вчити доглядати за собою, розвивати гігієнічні навички, розвивати уважність, спостережливість, допитливість, пізнавальну активність, виховувати дбайливе ставлення до свого та чужого здоров'я (дидактичні ігри: «Що корисно для здоров’я», «Впізнай емоцію», «Так чи ні», «Подаруй мені посмішку» та ін.) Особливо цікавою формою роботи стало проведення серед усіх учасників освітнього процесу челенджу «На зарядку залюбки біжать вранці малюки».

Робота в рамках інформаційного марафону «Дбаємо про фізичне здоров’я та психологічний імунітет» спрямована на розвиток у вихованців усвідомлення цінності здоров’я і здорового способу життя, що сприяють становленню активної особистості.

.........